Rutinní záležitost1

29. listopadu 2010 v 10:57 | Ai |  Vaše ff
Ikuto se poslední měsíc nevěnoval ničemu jinému než tomu jak najít a získat embryo. Den co den po škole bloudil městem a pátral po vejci, které mohlo plnit přání. Jeho malý guardian Yoru, ho následoval většinou bez zbytečných připomínek. Chtěl Ikutovi dokázat že mu bude po boku i kdyby celý život měl to vejce hledat.
Nikdo v Ikutově okolí si nepovšiml jeho znavených pohybů a častého usínání nad domácím úkolem. Nikdo si toho ani všimnout nemohl, Ikuto žil totiž sám. Jeho mladší sestra Utau, odcestovala před čtrnácti dny na turné a měla se vrátit o týden později. Snažila se svého bratra navštěvovat jak nejčastěji mohla, moc dobře věděla že o její návštěvy moc nestojí, ale byl to její bratr.
,,Nya Ikuto, budeš zase dneska hledat?" zeptá se kočičí guardian svého pána. ,,Pravděpodobně…jenom mi dej ještě pár minut." Ikuto se přetočí na záda a natáhne pravou ruku do vzduchu, chvíli se dívá skrz prsty na zapadající slunce. Yoru se věnuje své večeři, rybě. Když se konečně Ikuto zvedne je z ryby jen hlava, spojená páteří s ocasem. (prostě si představte okousanou rybí kostru, nebo Fishbone).
,,Amu-chi." Probouzí Su svou kamarádku. Amu se v posteli jen zavrtí a zachumlá se víc do deky. ,,Amu-chi vstávej Yoru nám něco potřebuje říct." Mezitím Ran s Miky lomcují s klikou a pokouší se otevřít okno za kterém se nachází Yoru. Mladá dívka s růžovými vlasy a očima jako karamely se neochotně zvedne z postele a otevře okno. Pustí si tak do pokoje nejen kočičího guardiana, ale taky pěknou zimu. ,,Doufám že máš dobrý důvod, je půl hodiny po půlnoci, a v tuhle dobu nejsem příliš v naládě." Amu zkříží ruce na prsou a dívá se skoro přísně. ,,Já jsem tu kvůli Ikutovi, nesmím ti říct co dělá, ale právě teď leží na zahradě před svým domem a vůbec se nehýbe. Dýchá, ale…Amu musíš mi pomoct." Malý Yoru zní zoufaleji než jindy. ,,Ikuto?! Proč bych měla pomáhat tomu zvrhlíkovi?" snaží se Amu vypadat co nejvíc chladně. Uvnitř, ale vrtá červík do svědomí. ,,Amu to nemyslíš vážně?!" vyjede na dívku Su, pravděpodobně nejstarostlivější z guardiánu. ,,Ikuto-kun ti snad stokrát zachránil život, a ty se ptáš proč?" Amu se zatváří snad i provinile. ,,Fajn ,kde je?" Yoru se ve vzduchu zatočí.
Ani ne za pět minut se Amu plíží z domu následována svými guardiany a sledující guardiana cizího. ,,Poslyš Yoru…" ozve se v půli cesty Amu. "Nya?" Otočí se Yoru. ,,Chápu že kočky mají svoje cesty, ale…víš no." Amu silou vůle balancuje jednou nohou na úzké zídce a rovnováhu udržuje opravdu ztěží. Yoru *sweatdrop* ,,Gomene Amu-chan, ale tohle je nejrychlejší cesta."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama