Z jediné zášti,lásko jediná........01

12. března 2011 v 11:44 | Ai |  Z jediné zášti, lásko jediná...
Nová ff, je na motivy hry Williama shakespeara ˝Romeo a Julie˝!
Snad se vám bude líbit.
,,Říká si Romeo a je to Montek, jediný syn našeho nepřítele.´´
,,Z jediné zášti lásko jediná, spatřená brzy, pozdě poznaná!
Nešťastně, lásko, ses mi narodila: Mám ráda teď , co jsem si ošklivila.´´

Panebože to je taková nuda!´´ stěžovala si hnědovlasá dívka s modrýma očima. ,,Nemohla by ses zdržet komentářů? My jsme si to nevymysleli!´´ okřikl ji hnědooký a hnědovlasý kluk v jejím věku. ,,Manami nevíš ,proč to tvoje máma požaduje?´´ zeptala se další dívka jakoby ti dva nic neříkali. ,,Říkala, že bychom měli znát něco z klasické literatury!´´ opáčila modroočka. ,,Budeme protestovat!´´ vykřikl chlapec a všichni si plácli.

O 10 let později

Tři mladí ninjové se připravovali na cestu ze Suny do Konohy. Vepředu stála drobná dívka, měla krásné velké modré oči, husté, hnědé vlasy po pas, na sobě měla jednoduché černá kimono po kolena, klasické ninja boty, na zádech srdíčko z písku a okolo krku se jí houpala hitai ate Suny. Po levé straně stál vysoký chlapac s hnědými střapatými vlasy, hnědýma očima v černém triku, černých kalhotách, černých botách s páskou Suny na čele a na zádech měl pět svitků. Třetí, opět dívka, měla světle hnědé vlasy a černé oči. Na sobě měla klasický ohoz písečných ninjů ( všichni známe ne?) a hitai ate okolo krku. Když procházeli branou naposled zamávali rodičům a zmizeli v poušti. ,,Není možné jak rychle vyrostli.´´ řekla žena nápadně podobná na černookou dívku. ,,Už to tak bude!´´ odpověděl muž s fialovýma čárama na obličeji a divným kloboučkem. ,,Už to je deset let od Aiiny(pokus o skloňování jména Ai) smrti. A Manami jí je stále víc podobná.´´ Promluvila opět žena. ,,Hm´´ řekl jen třetí muž se znamkem lásky na čele, v rouše kazekage a pomalu odešel. Zbylí dva se za ním soucitně dívali.

V Konoze

K bráně Konohy se pomalu blížili píseční shinobi, u brány už je čekal asi čtyřicetiletý pár a tři jejich vrstevníci. Dvě dívky vypadaly úplně stejně jako žena s nima a mladý chlapec byl velice podobný na muže líně se opírajícího o bránu. ,, Kasumi! Mai!´´ volala modrooká dívka běžící k bráně. ,,Manami! Kaede!´´ volaly dvojhlasně dívky od brány. Píseční doběhli k nim a všechny dívky se spolu objaly. ,, Ohayo pozdravila je vysoká, černooká, žena s blond vlasy vyčesanými do čtyř culíků a vějířem na zádech. ,,Konečně jste tu Temari se vás nemohla dočkat, tak tu stepujem už dvě hodiny!´´ podíval se na ně otráveně černooký muž, který měl černé vlasy učecané do culíku alá ananas. ,,Hm, tak jdem!´´ řekla modroočka a vyrazila přestože v Konoze nebyla tak 10 let, vyznala se tam perfektně. Brzy došli k domu ve kterém rodina žila a teď měli i píseční. Pokoje byly po dvou, jeden měly Kasumi a Mai, druhý dostaly Manami a Kaede, a v třetí zdíleli s jasnou nevolí Akira a Taro. ,,Teto Temari myjdeme ven!´´ volala modroočka zbíhající společně s dalšíma třema dívkama ze schodů. ,,Jasně!´´ dostalo se jim odpovědi. Dívky všly s domu a začaly si povídat co všechno se stalo zatím co se neviděly. ,, Holky víte že tu bude velký ples?´´ rozzářila se Mai očička. ,,My tam jdeme v týmu, já, Mai a Danno.´´ připojila se Kasumi. ,,A kdy to bude?´´ zeptala se modroočka. ,,Za měsíc a měli by dorazit i lidé co bydlí mimo Konohu.´´ řekla Mai. ,,My jdem!´´ řekly Kaede a Manami najednou.

Někde jinde

,,Sachio! Kde zase jsi?!´´ křičel sedmnáctiletý chlapec s zvláštně střiženými, krátkými, světle fialkovými vlasy a červenýma očima. ,,Tady jsem!´´ ozvala se odpověď. ,,Kde se flákáš? Máme misi!´´ ,,Zasnil jsem se.´´ odvětil chlapec prostě. ,,Můžu hádat? Miki?´´ podíval se na něj. Mladík sedící v stínu jen přikývl. ,,Proč na ni nezapomeneš? Akorát se trápíš!´´ ,,Ty máš co říkat! To jak se koukáš na Mizuki je velmi nenápadné!´´ vztekal se. ,,To je teď jedno! Musíme do Konohy!´´změnil rychle téma. ,,Co je to za misi?´´ ,,Špionážní. Máme se infiltrovat a zjistit nějaké blbosti.´´ ,,Proč my nemůžou poslat někoho nenápadnějšího?´´ ,,A koho asi?´´ ,,Taky pravda!´´ zasmál se. ,,Kdy vyrážíme?´´ ,,Za tři dny.´´
Komentáře prosím!
Další díl: II.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama